Amerika Green Card Başvurusu

Şu an çevrimiçiyiz
Bu içeriği görebilmek için lütfen görselleri etkinleştirin

GLOBAL VİZE HİZMETLERİ
TURİSTİK, TİCARİ VE ÖĞRENCİ VİZESİ UZMANI...
KONSOLOSLUKLAR HİZMETE BAŞLIYOR...


Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüs salgını nedeniyle Amerika, Kanada, Avustralya, İngiltere, İrlanda ve Schengen üye ülkeleri konsoloslukları vize başvurularını geçici olarak askıya almıştı. Ancak Ocak 2021 itibariyle İngiltere, İspanya ve Kanada vize başvurularına başladılar. Amerika’da ise randevu alınıyor ama görüşmeler henüz başlamadı. Almanya dahil olmak üzere Avrupa’da eğitim ve aile birleşim vizeleri açık ancak diğer vize türleri kapalı. Avrupa’da sadece İspanya turistik ve iş vizesi başvurularını kabuk ediyor ancak henüz vize vermiyor.

Kanada'da uçuşlar başladı! 20 Ekim'den itibaren sınırlarını uluslararası öğrenciler için 14 günlük karantina şartı ile açtı. Kanada Konsolosluğu ise online başvuru sistemi üzerinden dosya kabul etmeye devam ediyor. Online vize başvurusu yapmış ve başvurusu onaylanmış kişiler biyometri işlemini tamamlamak üzere VFS Global İstanbul veya Ankara ofislere müracaat ediyorlar. Kanada eğitim, turistik, ticari ve aile birleşim vize başvuruları yapılabilir.

Malta öğrenci vizesi başvuruları minimum 13 haftalık eğitime kayıt olmak şartı ile Mayıs ayında tekrar başlayacak. Gerekli evraklar İstanbul VFS vize merkezinde elden teslim edilir. Ayrıca geçerli Schengen vizesi ve yeşil pasaport sahipleri Malta'ya eğitim süresi fark etmeyecek şekilde seyahat edebilirler.

Amerika öğrenci, turistik ve ticari vizesi başvurularına randevu tarihlerini Ekim 2021'e verme şartı ile devam ediyor. Avustralya vize başvuruları bir sonraki duyuruya kadar kapalıdır.

Schengen üye ülkelerinde ise sadece İspanya başvuru kabul etmeye devam ediyor.

Şimdi Bilgi Al »

NEDEN GLOBALVİZE.COM ile Vize Başvurunuzu Yapmalısınız?

25 yıllık tecrübesiyle yurtdışına seyahat etmek ve yurtdışında eğitim almak isteyen kişilere en doğru ve güvenilir hizmeti sağlayan Global Vizyon Vize Danışmanlık ve Başvuru Hizmetleri, artık yeni sitesi globalvize.com ile hizmetinizde! Planladığınız seyahatten ödün vermeden vize başvurusu yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Konsolosluklara yapılan başvurularda en ufak bir hata geri bile dönüşü olmayan maddi ve manevi zararlara neden olabilir. Bu doğrultuda Global Vizyon Vize olarak dinamik ve uzman kadromuzla doğru ve eksiksiz dosya hazırlamada %100 başarı ile çalışmaktayız. Çıktığımız bu yolda, Avrupa Schengen, Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, İrlanda, Malta gibi ülkelere turistik, ticari ve öğrenci vizeleri konusunda en doğru ve en güvenilir hizmeti vermekteyiz. Global Vizyon TÜRSAB üyesi A grubu seyahat ve vize acentesidir.


UZMANLIKLARIMIZ

 • Avrupa Schengen Turistik, Ticari ve Öğrenci Vizesi – İspanya vize başvurularını kabul etmektedir. Almanya başta olmak üzere diğer AB ülkeleri sadece eğitim ve aile birleşimi vize başvurularını kabul etmektedir.
 • İngiltere Öğrenci, Turistik ve Ticari Vize başvuruları ülkeye girişte 10 gün karantina kuralına uymak şartıyla devam ediyor. Öğrenci vizelerinde karantina süresince konaklamanız okullar tarafından ücretsiz olarak karşılanıyor.
 • Kanada Öğrenci; Kanada'da uçuşlar başladı! 20 Ekim'den itibaren sınırlarını uluslararası öğrenciler için 14 günlük karantina şartı ile açtı. Kanada Konsolosluğu ise online başvuru sistemi üzerinden dosya kabul etmeye devam ediyor. Online vize başvurusu yapmış ve başvurusu onaylanmış kişiler biyometri işlemini tamamlamak üzere VFS Global İstanbul veya Ankara ofislere müracaat ediyorlar. Kanada eğitim, turistik, ticari ve aile birleşim vize başvuruları yapılabilir.
 • İrlanda Uzun Dönem Çalışmalı Öğrenci Vizesi Uzmanlığı ve Turist- Ticari Vize- İrlanda Konsolosluğu 25 hafta ve üzeri dil eğitimi ve akademik eğitim vizeleri başvurularını kabul ediyor ancak vize başvurularını sonuçlandırmıyor. İrlanda Work and Study vizeleri Mart ayında açılabilir.
 • Amerika F1 Öğrenci Vizesi, Turist ve Ticari vize başvurularını Ekim 2021'e randevu vermek şartıyla devam ediyor. Work and Travel Vizeleri de Mart-Nisan ayında açılabilir.
 • Malta Öğrenci Vizesi- Malta vize başvuruları açıldı. Minimum 13 haftalık dil eğitimi başvurularını kabul ediyor. Buna ek olarak yeşil pasaport sahipleri ve geçerli schengen vizesi olanlar dilerlerse daha kısa süreli olarakta eğitim alabilirler.
 • Avustralya Kısa Dönem Turistik veya Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Uzmanlığı- Avustralya konsolosluk henüz açılmadı.
 • Dubai Öğrenci, Turistik ve Ticari Vizesi - Dubai Konsolosluğu Work and Study Vize işlemlerine devam etmektedir.

Seyahat ve Eğitim planınıza en uygun vize hizmetini almak için öncelikli olarak tek yapmanız gereken ön başvuru formunu doldurmak!


Şimdi Bilgi Al »

Daha sonra kadromuzdaki uzman danışmanlarımız sizlere dönüş yapacak ve sizin VİZE ANALİZİNİZİ yapacaktır. Vize başvurusu yapanlar 3 kategoridedir;


 1. Herhangi bir prosedür ve evrak hatası yapılmaması durumunda vizeyi kesin alabilecek olanlar. Bu kategorideki kişilerin çok dikkat etmesi gerekir. Bir çok vize reddinin nedeni sadece basit bir prosedür ya da eksik evrak hatasıdır. Global Vizyon Vize olarak ekibimizin en hassas olduğu nokta başvuru prosedürü ve evraklarıdır.
 2. Vizeyi bazı şartları yerine getirerek alabilecek olanlar. 25 yıllık deneyimimiz sonucu hangi şartlar yerine getirildiğinde vize alınabileceğini bilen bir kadromuz vardır. Kişinin analizi çok önemlidir. Uzman ekibimiz eğitim durumu, çalışma durumu, mali durum vs konularda sizi yönlendirecek ve vize için başvurunuzu uygun hale getirmenizi sağlayacaktır.
 3. Vize şartlarını kesinlikle yerine getiremeyenler ve RED alacaklar. Bu kategorideki kişileri danışmanlarımız rahatlıkla analiz ederler ve kendilerine boş yere parasını, zamanını harcamaması gerektiğinin bilgisini verir. Hangi şartları yerine getirse başvuru yapabileceğini kendisine iletir.

Hangi Vize tipi olursa olsun aşağıdaki başlıklar VİZE alıp alamamanızda belirleyici unsurlardır...


 1. EĞİTİM DURUMUNUZ; ister turistik vize ister öğrenci vizesi başvurusu yapılsın, her konsolosluk başvuru sahibinin eğitim durumuna bakar.
 2. MESLEKİ KARİYER VEYA KARİYER PLANI; yani işiniz, mesleğiniz her vize türünde çok büyük önem arz eder.
 3. FİNANSAL DURUMUNUZ; hangi vize türü olursa olsun yeterli maddi durum belgesinin sunulması gerekir. Banka dökümleri ve hesaplar gibi.
 4. PROSEDÜRLERLE UYGUN, EKSİKSİZ VE DOĞRU EVRAKLARLA BAŞVURU; En önemli kısımdır ve bu bizim işimizdir.

Global Vizyon Vize olarak bizim işimiz bu 4 kategoride hata yapmadan sizin vizenizi almaktır.


Şimdi Bilgi Al »

Ön başvurunuzu aldığımızda sizin yukarıdaki kriterlere uygun olup olmadığınız test edilecek ve size hazırlamanız gereken evrak listesi gönderilecektir. Listede belirtilen evrakları ONLINE GOOGLE DRIVE yüklemeniz yeterli olacaktır. Eğer yükleme yapamaz iseniz bize WHATSAPP veya Email ile evraklarını gönderebilirsiniz. Danışmanlarımız evraklarınızı detaylı bir şekilde inceleyecek başvurunuzun eksiksiz ve doğru biçimde tamamlanması için yapılması gerekenleri tarafınıza tek tek iletecektir.


Adım Adım Vize Başvurusu ;

 1. Almak istediğiniz vize türü tespit edilir, hangi ülke, hangi tür vize vs analizi yapılır. Eğer Eğitim vizesi ise size Global Vizyon Eğitim danışmanları yardımcı olurlar.
 2. Ülke ve vize türüne göre hazırlamanız gereken evrak listesi size gönderilir.
 3. Pasaportunuzun fotokopisi ile beraber danışmanlık ücreti 499 TL ve başvuru yapacağınız ülkenin VİZE HARCI ödenmesi gerekir. Global Vizyon ile Eğitim vizesi başvurusu yapanlara vize hizmetleri ücretsizdir.
 4. Ödemeden sonra danışmanlarımız sizin ONLINE olarak Vize Randevunuzu oluşturur. Randevu günüzün ve saatiniz bildirilir. Randevudan en az 30 dakika öncesi ilgili birimlerde olmanız gerekir.
 5. Randevunuz oluşturulurken size verilen VİZE EVRAK listesi danışmanlarımızın da desteği ile sizin tarafınızdan hazırlanır ve size özel açılan GOOGLE SHARE sayfasına yüklemeniz gerekir. Eğer yükleme sorunu olursa E posta yada Whats up ile bize gonderebilirisniz.
 6. Yüklediginiz evraklar danışmanlarımız tarafından incelenir ve konsoloslukların istedikleri tarzda bir dosya haline getirilir. Herşey prosüdüre uygun organize edilir. Randevu gününden en az 24 saat öncesi dosyanız kapatılır.
 7. Schengen Ülkeleri ve Amerika hariç tüm diğer tüm ülkelere vize dosyanız ONLİNE olarak sisteme yüklenir. Siz randevu günü sadece geçerli pasaport, ve başvuru formu konfirmasyonu- onayı ve randevu mektubu ile birlikte ilgili vize kurumuna gitmeniz gerekir.
 8. Schengen Bölgesi ve Amerika vizelerinde ise Google Share’de toplanan dosyanız vize randevuzundan en az 48 saat önce çıktıları alınarak hazır hale getirilir ve size en az 2 gün öncesinden ulaştırırılır. Siz randevu gününde dosyanıza pasaportunuz ekleyerek gidebilirsiniz.

Başvuruda sunulan bütün evrakların Türkçe'den İngilizce ve diğer dillere çevirisi de alanında uzman danışmanlarımız tarafından yapılacaktır. Bunların yanı sıra vize başvuru formlarınızın doldurulması, vize başvuru merkezinden dilediğiniz gün ve saatte dilediğiniz kategoride görüşme ve parmak izi randevusu alınması, başvuru yaptıktan sonra vize başvuru dosyanızın konsolosluktaki değerlendirilme sürecinin takibi de size sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

globalvize.com üzerinden başvuru yapmak istediğiniz ülkenin başvuru koşullarına, gerekli evrak listelerine ve vize başvuru ücretlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca hizmet verdiğimiz tüm ülke ve vize türlerinde danışmanlık ücreti sadece 499 TL!

Global Vizyon Vize olarak bizim işimiz bu 4 kategoride hata yapmadan sizin vizenizi almaktır.


Şimdi Bilgi Al »

ÜLKELERİN VİZE ÜCRETLERİ VE SAĞLIK SEYAHAT SİGORTA ÜCRETLERİ

blank

Tüm Dünyada Geçerli (ABD, Kanada ve Japonya Hariç) Seyahat Sigortası Ücretleri
7 Güne Kadar Seyahat Sağlık Sigortası Ücreti: 5 Euro
14 Güne Kadar Seyahat Sağlık Sigortası Ücreti: 6 Euro
1 Aya Kadar Seyahat Sağlık Sigortası Ücreti: 12 Euro
2 Aya Kadar Seyahat Sağlık Sigortası Ücreti: 17 Euro
3 Aya Kadar Seyahat Sağlık Sigortası Ücreti: 20 Euro
6 Aya Kadar Seyahat Sağlık Sigortası Ücreti: 27 Euro
1 Yıla Kadar Seyahat Sağlık Sigortası Ücreti: 33 Euro

Hangi Ülke Başvurusu Nereye Yapılır?

- Vfs GLOBAL- Beyoğlu ; Kanada, Fransa, İrlanda, Hollanda, Malta, Belçika, Danimarka, İsveç, Norveç , Polonya, Rusya

- IDATA- Gayrettepe; Almanya, İtalya

- BLS International- Kağıthane; İspanya

- Cosmos- Harbiye; Yunanistan

- TLS Contact- Mediciyekoy Profilo; İngiltere ve İsviçre

- AS Visa Solutions- Harbiye; Portekiz, Macaristan

- Amerika; Amerika vize görüşmeleri bizzat Konsolosluklarında yapılmaktadır.


Şimdi Bilgi Al »